Liga 3, etapa 1: rezultatele, marcatorii

Liga 3, etapa 1: rezultatele, marcatorii

Seria 1

CSM Paşcani – Olimpic Cetate Râşnov   1-4
Irinel Pătraşcu 51 / Vlăduţ Boţia 42, Diego Alupoaie 45, Mariean Nicolae 46, Emanuel Popa 56

AFC Odorheiu Secuiesc – AFC Hărman   1-5
Lehel Modra 52 / Ştefan Răchişan 11, Paul Ungureanu 62, Ionuţ Mînzu 65, Vlad Preşmerean 66, Florin Stîngă 74

CSM Focşani – Aerostar Bacău   0-0

Sănătatea Darabani – Sporting Lieşti    1-2
Bogdan Melinte 35 / Dănuţ Munchiu 37, Ionuţ Constantinescu 85

Avântul Valea Mărului – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc    2-2
Andrei Frunză 9, 35 / Arthur Gyorgyi 23, Eder Gonzales 54

KSE Târgu Secuiesc – CSM Roman    2-2
Marius Ştefănescu 35, Attila Gall 52 / Mădălin Popa 28, Cosmin Ţapu 55

Suporter Club Oţelul Galaţi – Metalosport Galaţi   8-0
Alexandru Muscă 3, 29, 86, 88, Daniel Gâţă 73, Cristian Bahnaşu 74, Cosmin Stoian 76, 82

Bucovina Rădăuţi a stat.

Seria 2

CSM Râmnicu Sărat – Sportul Chiscani  4-0
Alexandru Tudoran 12, Ionuţ Roman 18, Bogdan Bălan 31, Cosmin Creţu 56

Delta Dobrogea Tulcea – FCSB 2  2-10
Silviu Moise 15, 82 / Daniel Benzar 10, 31, 45, 60, 80, Theodor Bota 45+1, Andrei Apetrei 40 – autogol, Paul Alexandru Szecui 76, Marius Obreja 85, 88

Agricola Borcea – Axiopolis Sport Cernavodă 1-2
Constantin Bumbac 58 / Cezar Besleagă 49, Marius Fotescu 86

Victoria Traian – FC Voluntari 2     0-7
Constantin Costache 10, 64, Vlad Gişa 26, G. Ureche 48, Adrian Bălan 50, 77, Adrian Voicu 62

Progresul Spartac – ACSM Olteniţa    6-4
Daniel Stoian 3, Ciprian Stanciu 31, 86 – pen., Alexandru Nechita 51, 77, Eugen Lixandru 60 / Alexandru Frângu 14 – autogol, Andrei Truţă 18, Iulian Luca 42, Andrei Nemţescu 82 – autogol

Metalul Buzău – Înainte Modelu   1-0
Andrei Grăjdan 19

ASSCS Farul Constanţa – Unirea Slobozia

Seria 3

Flacăra Moreni – FC Aninoasa   3-2
Alexandru Oprea 70, Narcis Ţânţaru 76, Mihai Plăcintă 89 / Ionuţ Radu 13, George Grigorescu 45

AFCM Alexandria – SC Popeşti Leordeni  3-1
Liviu Floricel 31 – pen., Florin Radu 36, 88 / Leonard Boiangiu 19

Atletic Bradu – CS Mioveni 2   3-0
Gabriel Jenaru 11, 83 – pen., Alexandru Preda 57

Concordia Chiajna 2 – Sporting Roşiori    1-3
Daniel Rogoveanu 30 / Dănuţ Ivănică 54, Vrânceanu 67, 70

Voinţa Turnu Măgurele – AFC Astra 2   1-0
Bogdan Oprea 74

Petrolul Ploieşti – Viitorul Domneşti   3-1
Sergiu Arnăutu 50, Alexandru Ciocâlteu 76, Cosmin Lambru 79 / Luca Andronache 23

CS Tunari – ACS Urban Titu 3-1

Claudiu Zamfir 9, 29, George Ivan 23 / Roberto Alecsandru 45

Seria 4

CNS Cetate Deva – Naţional Sebiş  4-4
Robert Cristian 40 – pen., 44, Romică David 51, Andrei Firan 53 / Ionuţ Petculescu (15 – pen., Adelin Voinescu 55, 74, 84

Millenium Giarmata – Gloria Lunca Teuz Cermei  2-2
Joseph Anagor 18, Cluadiu Ghighilicea 88 / Ionuţ Ianc 70, Andrei Sulea 76

Internaţional Băleşti – ACSO Filiaşi   0-1
Ionuţ Dinu 48

ACS Şirineasa – AFC Hermannstadt 2    3-0
Florian Pîrvu 20 – pen., 65, Leonard Manole 72

Şoimii Lipova – CSM Lugoj    2-2
Sergiu Popa 13, Daniel Filip 66 – autogol / Bogdan Bozian 12 – pen., Eduard Olariu 78

CS U Craiova 2 – Centrul Naţional de Pregătire Timişoara   2-0
Angelo Iuga 49, Lucian Buzan 85

ACS Ghiroda – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic   4-0
Alexandru Baranyi 20, 67, 83, David Pop 90

CSM Şcolar Reşita a stat.

Seria 5

Sănătatea Cluj – Avântul Reghin   3-0
Emanuel Negru 34, Adrian Lupu 53 – pen., Raul Ciupe 68

Unirea Alba Iulia – Gaz Metan Mediaş 2  1-1
Ciprian Selagea 4 – pen. / Raul Hăjmăşan 37

Unirea Tăşnad – Unirea Dej   2-0
Gabriel Cădar 75, Balazs Bakai 88

Viitorul Ghimbav – Industria Galda   1-4
Drugă 81 – pen. / Andrei Cernea 4, 78, Florin Schiau 16, George Goronea 90+2

FC Avrig – Metalurgistul Cugir   0-1
Adrian Pavel 43 – autogol

CS Iernut – ACS Fotbal Comuna Recea   1-2
Istvan Fekete 53 / Ioan Opriş (30), Valer Giurgiu 75

Universitatea Cluj – CFR Cluj 2  1-1
Dorin Goga 57 / Alexandru Petruş 88

Performanţa Ighiu a stat.

0
0

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *