Liga 3, etapa 2: rezultatele, marcatorii

Liga 3, etapa 2: rezultatele, marcatorii

Seria 1

Aerostar Bacău – Bucovina Rădăuţi     4-1
Ionuţ Artenie 4, Tudorel Tudorache 29, Răzvan Adăscăliţei 64 – pen., Vasilică Mihăeş 74 / Ionel Stoian 16

Metalosport Galaţi – CSM Roman    0-8
Cosmin Ţapu 22, 39, Andrei Florean 31, Mădălin Popa 42, Sorin Dutciuc 51, Vasile Chirilescu 54, Marin Marian 62 – pen., Alexandru Crăciun 87

AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – KSE Târgu Secuiesc    5-0
Kristof Pal 8, 80, Soufiane Jebari 18, Norbert Benko Biro 41, Barna Bajko 61 – pen.

Olimpic Cetate Râşnov – Avântul Valea Mărului    1-2
Emanuel Popa 37 / Andrei Frunză 44, 69

Sporting Lieşti – CSM Paşcani    4-0
Claudiu Zaharia 26, Cătălin Ionuţ Constantinescu 45+1, 56, Ionuţ Iancu 60

AFC Hărman – CSM Focşani     0-0

Suporter Club Oţelul Galaţi – AFC Odorheiu Secuiesc    3-1
Daniel Gîţă 30, Cosmin Stoian 64, 76 / Roland Ribarics 34

Sănătatea Darabani a stat.

Seria 2

Sportul Chiscani – Progresul Spartac    0-4
Marius Diţu 34, Ciprian Stanciu 54 – pen., Alexandru Nechita 58, George Apostol 64

FC Voluntari 2 – ASSCS Farul Constanţa     0-0

Axiopolis Sport Cernavodă – Înainte Modelu    4-2
Nicolae Moise 20, Ricardo Mihalache 30, Marius Fotescu 50 – pen., Marius Hristu 60 / Lucian Avram 23, Felician Rădan 35

FCSB 2 – Metalul Buzău    0-0

ACSM Olteniţa – Delta Dobrogea Tulcea    5-0
Andrei Truţă 17, Răzvan Udrea 19 – pen., 43, Denis Dobra 83, Roberto Ilie 90+3

Unirea Slobozia – CSM Râmnicu Sărat    6-1
Adrian Răduca 24, 71 – pen., Vasile Bucă 32, Constantin Toma 63, Gabriel Teodorescu 78 – pen., Adrian Gherasim 82 / Bogdan Bălan 15

Agricola Borcea – Victoria Traian     7-0
Marian Şerban 19, 43, 45, Marius Gheorghe 26, 49, Constantin Bumbac 80, Daniel Chirilă 90+3

Seria 3

AFC Astra 2 – Atletic Bradu    0-0

Viitorul Domneşti – AFCM Alexandria    0-3
Cosmin Călin 27, Cătălin Desculţu 56, Silviu Oprescu 64

CS Tunari – Flacăra Moreni    1-0
Andrei Luca 45+1 – pen.

ACS Urban Titu – CS Mioveni 2     0-1
Dan Mincă 59

SC Popeşti Leordeni – Voinţa Turnu Măgurele    1-3
Angelo Anghilini 30 / Alexandru Fotescu 82, Alexandru Sălcianu 87, Andrei Roman 90+4

Sporting Roşiori – Petrolul Ploieşti    0-1
Sergiu Arnăutu 8 – pen

FC Aninoasa – Concordia Chiajna 2     0-2
Daniel Rogoveanu 36, 42

Seria 4

Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CSM Şcolar Reşita    1-8
George Beloescu 59 / Sebastian Velcotă 6, Sergiu Bactăr 12, 58, Bogdan Szijj 21, Cosmin Negoescu 26, Cristian Poiană 56, 73, Alin Liuba 63 – pen.

Centrul Naţional de Pregătire Timişoara – ACS Ghiroda    3-2
Florin Burghele 41, 69, Vlad Chera 90 / Damir Totic 36, Bogdan Centea 62

CSM Lugoj – CS U Craiova 2    1-1
Eugen Miculescu 20 / Alexandru Popescu 43

AFC Hermannstadt 2 – Millenium Giarmata    3-1
Cătălin Tarcea 9 – pen., Andrei Pop 26, Dan Roman 76 / Joseph Anagor 56

Naţional Sebiş – ACS Şirineasa     0-1
Octavian Vasile 69

Gloria Lunca Teuz Cermei – Şoimii Lipova    3-0
Adrian Suslak 55, Andrei Sulea 57, Flavius A. Brînduşe 75

Internaţional Băleşti – CNS Cetate Deva   2-3
Horia Sitoianu 15, Eduard Frăţilescu 60 – pen. / Romică David 19, Robert Cristian 54 – pen., Bogdan Mintaş 90+1

ACSO Filiaşi a stat.

Seria 5

CFR Cluj 2 – Viitorul Ghimbav     2-1
Adrian Şter 69, Alin Cazan 90+4 / Raul Drugă 62

Performanţa Ighiu – Gaz Metan Mediaş 2    4-0
Claudiu Oara 36, Răzvan Fetiţa 45+1 – pen., Cătălin Tineiu 77, 86

ACS Fotbal Comuna Recea – Unirea Alba Iulia    3-0
Viorel Chinde 1, 5, Raini Bandula 90+2

Metalurgistul Cugir – CS Iernut    2-1
Andrei Făgărăşan 50, 79 – pen. / Arnold Szilagyi 90+1

Avântul Reghin – FC Avrig    1-1
Darius Ghirca 33 / Silviu Rogozan 80

Industria Galda – Sănătatea Cluj    2-1
Adrian Costea 40, Ioan Boancă 82 / Andrei Ceaca 21

Unirea Dej – Universitatea Cluj    0-4
Dorin Goga 14, 48, 72, Iuliu Haţiegan 54

Unirea Tăşnad a stat.

0
0

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *