Liga 3, etapa 3: rezultatele, marcatorii

Liga 3, etapa 3: rezultatele, marcatorii

Seria 1

CSM Roman – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc     4-1
Mădălin Popa 7, 35, 56, Marian Marin 23 – pen. / Laszlo Hodgyai 55

AFC Odorheiu Secuiesc – Metalosport Galaţi    14-0
Roland Ribarics 9, 45, Gabriel Radicof 9, 59, 88, Czimbalmos 11, 71, Zoltan Kicsi 27, Elod Tanko 40, Csongor Katona 56, 68, Csifo 72, 84, Izet Ajrullahu 79

CSM Focşani – Suporter Club Oţelul Galaţi    1-1
Cosmin Pasăre 34 – pen. / Ruben Silvestre 90+3

Bucovina Rădăuţi – AFC Hărman    0-1
Andrei Poverlovici 21

Sănătatea Darabani – Aerostar Bacău    3-3
Stâncă 1, Cososchi 46, Nicorici 55 / Cătălin Vranciu 63, 70, Răzvan Adăscăliţei 80

Avântul Valea Mărului – Sporting Lieşti    1-3
Octavian Vârlan 52 / Dănuţ Munchiu 30, Marius Coman 70, Andrei Mihu 84

KSE Târgu Secuiesc – Olimpic Cetate Râşnov    2-0
Jozsef Gazda 43, Norbert Albu 88

CSM Paşcani a stat.

Seria 2

CSM Râmnicu Sărat – FC Voluntari 2    2-1
Bogdan Bobe 16, Ionuţ Roman 81 / Cezar Trandafirescu 90+1

Delta Dobrogea Tulcea – Sportul Chiscani    4-1
Adelin Cristea 22, 35, 48, Silviu Moise 34 – pen. / Daniel Mirescu 87

Victoria Traian – Axiopolis Sport Cernavodă    0-2
Marius Fotescu 39, Ciprian Loloţ 71

ASSCS Farul Constanţa – Agricola Borcea    3-1
Alexandru Grigoraş 5, Claudiu Dragu 7, 44 / Constantin Bumbac 88

Progresul Spartac – Unirea Slobozia    4-1
Alexandru Nechita 14, 70, Ciprian Stanciu 36 – pen., Alexandru Apostol 64 / Vasile Bucă 47

Metalul Buzău – ACSM Olteniţa    1-0
Valentin Lungoci 50 – pen.

Înainte Modelu – FCSB 2     1-3
Ionel Alexa 90 / William De Amorim 13, Daniel Benzar 58, 90+4 – pen.

Seria 3

Petrolul Ploieşti – FC Aninoasa     4-0 
Sergiu Arnăutu 16 – pen., Alexandru Puchea 37, Jean Prunescu 58, Cosmin Lambru 90+3

Flacăra Moreni – Urban Titu    2-1
Alin Neguţ 26, Alexandru Negrea 75 / Ercan Sima 60

Concordia Chiajna 2 – CS Tunari    1-0
Cristian Ciobanu 67

AFCM Alexandria – Sporting Roşiori     1-0
Cătălin Desculţu 37

Atletic Bradu – SC Popeşti Leordeni    1-0
Traian Din 59

CS Mioveni 2 – AFC Astra 2     1-0
Sebastian Ivan 77

Voinţa Turnu Măgurele – Viitorul Domneşti     3-1
Andrei Moise 33, Bogdan Oprea 60, Florian Nicolae 70 / Daniel Cârjan 88

Seria 4

CNS Cetate Deva – ACSO Filiaşi    0-0

Millenium Giarmata – Naţional Sebiş     0-2
Nicolae Ruţă 68, Marco Enciu 89

ACS Şirineasa – Internaţional Băleşti    3-1
George Gruia 5, Ovidiu Vezan 55, Laurenţiu Lupulescu 70 – autogol / Eduard Frăsinescu 42

Şoimii Lipova – AFC Hermannstadt 2    3-0
Robert Kocsis 71, Andrei Vasinc 75, 78

CS U Craiova 2 – Gloria Lunca Teuz Cermei    1-0
Mihai Mihăilă 1

ACS Ghiroda – CSM Lugoj    2-2
Alexandru Baranyi 12, Lucian Gavriluţă 90 / Bogdan Bozian 59, Gelu Velici 76

CSM Şcolar Reşita – Centrul Naţional de Pregătire Timişoara    1-0
Andrei Vaştag 90

Nuova Mama Mia Becicherecu Mic a stat.

Seria 5

Sănătatea Cluj – CFR Cluj 2    0-0

Unirea Alba Iulia – Metalurgistul Cugir    2-1
Ion Grozav 78, Claudiu Davidaş 79 / Andrei Făgărăşanu 30

Gaz Metan Mediaş 2 – ACS Fotbal Comuna Recea    0-1
Viorel Chinde 76

Unirea Tăşnad – Performanţa Ighiu    0-2
Răzvan Fetiţa 57, 58

Viitorul Ghimbav – Unirea Dej    1-2
Daniel Paraschiv 5 / Florin Alexandru 2 – pen., Bogdan Boye 90+1

FC Avrig – Industria Galda    1-2
Adrian Radu 72 – pen. /

CS Iernut – Avântul Reghin    1-2
Arnold Szilagyi 83 / Florin Truţă 9, 90

Universitatea Cluj a stat.

0
0

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *