Liga 3, etapa 4: rezultatele, marcatorii

Liga 3, etapa 4: rezultatele, marcatorii


Seria 1

Aerostar Bacău – CSM Paşcani     3-0
Dragoş Dima 15, Ionuţ Artenie 38, Adrian Gheorghiu 83

Metalosport Galaţi – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc    1-3
Alexandru Misăilă 45 / Robert Jakab 39, Barna Bajko 49 – pen., Laszlo Hodgyai 77

Olimpic Cetate Râşnov – CSM Roman    3-0
Emanuel Popa 48, 70, Marius Manole 55

Sporting Lieşti – KSE Târgu Secuiesc    2-2
Ionuţ Iancu 14, Dragoş Voicu 25 / Alin Babei 55, Jozsef Gazda 90

AFC Hărman – Sănătatea Darabani    4-0
Florin Stîngă 52, 79, Paul Mitrică 60, Cătălin Celmare 87

AFC Odorheiu Secuiesc – CSM Focşani    2-1
Istvan Csifo 51, Roland Ribarics 61 / Cosmin Pasăre 8

Suporter Club Oţelul Galaţi – Bucovina Rădăuţi     2-0
Alexandru Muscă 20, Ruben Silvestre 85

Avântul Valea Mărului a stat.

Seria 2

Sportul Chiscani – Metalul Buzău    2-6
Sorin Techiu 4, Liviu Boariu 55 – pen. / Alin Iacob 15, 33, Dan Păun 40 – pen., Patrick Benga 58, Valentin Lungoci 90+1, 90+4 – pen.

FC Voluntari 2 – Progresul Spartac     2-2
Daniel Stoian 5 – autogol, Cezar Trandafirescu 65 / Marius Diţu 44, Alexandru Nichita 51

Axiopolis Sport Cernavodă – FCSB 2    3-1

ACSM Olteniţa – Înainte Modelu    1-5
Iulian Luca 70 / Alexandru Dobre 55, Daniel Gheorghe 65, 78, 81, Ionuţ Vasile 72

Unirea Slobozia – Delta Dobrogea Tulcea    4-0
Mihăiţă Năstase 2, 10, Adrian Răduca 44, Constantin Toma 55

Agricola Borcea – CSM Râmnicu Sărat    1-3
Constantin Bumbac 76 – pen. / Bogdan Bălan 44, 53, 71

Victoria Traian – ASSCS Farul Constanţa    0-3
Claudiu Dragu 25, 55, Costel Niţescu 78

Seria 3

Urban Titu – AFC Astra 2    0-4
Radu Chiriac 12 – pen., 33, Sebastian Culda 21, Ionuţ Biceanu 85

Viitorul Domneşti – Atletic Bradu    0-1
Robert Tănăsescu 12

CS Tunari – Petrolul Ploieşti    0-1
Sergiu Arnăutu 44 – pen.

Flacăra Moreni – Concordia Chiajna 2     1-1
Marius Oprea 87 / Daniel Rogoveanu 43

SC Popeşti Leordeni – CS Mioveni 2    3-0
Viorel Dinu 54, Roberto Anghel 68, Nicuşor Romanescu 80 – pen.

Sporting Roşiori – Voinţa Turnu Măgurele    0-2
Bogdan Oprea 21, Mircea Mihaiu 90+3

FC Aninoasa – AFCM Alexandria     0-1
Marius Mitran 55

Seria 4

ACSO Filiaşi – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic    3-0
Ionuţ Badea 6, Nicuşor Neacşu 25 – pen., 30

CSM Lugoj – CSM Şcolar Reşita    1-0
Florin Lazea 20

AFC Hermannstadt 2 – CS U Craiova 2    0-2
Alexandru Popescu 12 – pen., 62 – pen.

Naţional Sebiş – Şoimii Lipova    1-0
Igor Basic 45+1

CNS Cetate Deva – ACS Şirineasa     0-1
Octavian Vasile 25

Gloria Lunca Teuz Cermei – ACS Ghiroda    2-5
Flavius Brânduşe 30, Buia 43 / Centea 6, Alexandru Baranyi 12, Pătraşcu 48, Hotca 58, Niţă 87

Internaţional Băleşti – Millenium Giarmata    2-0
Cristian Negrea 7, Eduard Frăţilescu 85

Centrul Naţional de Pregătire Timişoara a stat.

Seria 5

Metalurgistul Cugir – Gaz Metan Mediaş 2    2-1
Alexandru Sorian 13, Andrei Făgărăşanu 76 / Olivian Surugiu 23

CFR Cluj 2 – FC Avrig     4-0
Antonio Giurgean 17, 90+3, Claudiu Petrila 50, Claudiu Petruş 72

Performanţa Ighiu – ACS Fotbal Comuna Recea    3-3
Răzvan Fetița 7, 85, Cristian Seiwert 67  / Valer Giurgiu 25, Denis Topan 85, 90+2

Avântul Reghin – Unirea Alba Iulia    1-0
Cristian Merdariu 8

Industria Galda – CS Iernut    1-1
Alexandru Cioară 45 / Istvan Fekete 71

Unirea Dej – Sănătatea Cluj    0-1
Dan Matei 25

Unirea Tăşnad – Universitatea Cluj    2-0
Gabriel Cădar 13 – pen., Zoltan Nagy 82

Viitorul Ghimbav a stat.



0
0

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *