Clasamente fotbal

Clasamente fotbal, liga 1, liga 2, liga 3, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga

Liga 2 se reia pe 22 februarie. Rezultatele de până acum și restul de partide din sezonul regulat

 

Liga 2 Etapa 1

02.08.2019 CSM Reșița
2 – 0
Universitatea Cluj
03.08.2019 Concordia Chiajna
Daco-Getica București
03.08.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 – 0
Pandurii Târgu-Jiu
03.08.2019 Viitorul Târgu-Jiu
2 – 1
Sportul Snagov
03.08.2019 UTA Arad
3 – 0
Dunărea Călărași
03.08.2019 ASU Poli Timişoara
0 – 1
CS Mioveni
03.08.2019 Rapid București
0 – 0
SSC Farul Constanţa
04.08.2019 Gloria Buzău
1 – 0
AFK Csíkszereda
04.08.2019 Metaloglobus București
1 – 2
Petrolul Ploiești
06.08.2019 FC Argeș Pitești
1 – 2
Ripensia Timișoara

Liga 2 Etapa 2

10.08.2019 Daco-Getica București
Turris Oltul Turnu-Măgurele
10.08.2019 CS Mioveni
1 – 1
CSM Reșița
10.08.2019 SSC Farul Constanţa
1 – 0
Dunărea Călărași
10.08.2019 AFK Csíkszereda
3 – 0
Metaloglobus București
10.08.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 – 3
ASU Poli Timişoara
10.08.2019 Ripensia Timișoara
1 – 2
Gloria Buzău
10.08.2019 Rapid București
3 – 1
Concordia Chiajna
11.08.2019 Sportul Snagov
0 – 3
FC Argeș Pitești
11.08.2019 Universitatea Cluj
3 – 0
Viitorul Târgu-Jiu
12.08.2019 Petrolul Ploiești
0 – 3
UTA Arad

Liga 2 Etapa 3

17.08.2019 ASU Poli Timişoara
Daco-Getica București
17.08.2019 Metaloglobus București
3 – 0
Ripensia Timișoara
17.08.2019 CSM Reșița
3 – 1
Pandurii Târgu-Jiu
17.08.2019 Gloria Buzău
7 – 0
Sportul Snagov
17.08.2019 UTA Arad
3 – 0
AFK Csíkszereda
17.08.2019 Viitorul Târgu-Jiu
0 – 1
CS Mioveni
17.08.2019 FC Argeș Pitești
1 – 0
Universitatea Cluj
18.08.2019 Concordia Chiajna
2 – 1
SSC Farul Constanţa
18.08.2019 Dunărea Călărași
1 – 3
Petrolul Ploiești
20.08.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
3 – 1
Rapid București

Liga 2 Etapa 4

24.08.2019 Daco-Getica București
CSM Reșița
24.08.2019 Concordia Chiajna
0 – 3
Turris Oltul Turnu-Măgurele
24.08.2019 AFK Csíkszereda
1 – 1
Dunărea Călărași
24.08.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 – 0
Viitorul Târgu-Jiu
24.08.2019 Ripensia Timișoara
2 – 1
UTA Arad
24.08.2019 Sportul Snagov
0 – 3
Metaloglobus București
24.08.2019 Rapid București
1 – 0
ASU Poli Timişoara
25.08.2019 Universitatea Cluj
0 – 2
Gloria Buzău
26.08.2019 SSC Farul Constanţa
0 – 0
Petrolul Ploiești
27.08.2019 CS Mioveni
2 – 0
FC Argeș Pitești

Liga 2 Etapa 5

31.08.2019 Dunărea Călărași
1 – 1
Ripensia Timișoara
31.08.2019 ASU Poli Timişoara
0 – 0
Concordia Chiajna
31.08.2019 Gloria Buzău
0 – 2
CS Mioveni
31.08.2019 UTA Arad
4 – 0
Sportul Snagov
31.08.2019 Metaloglobus București
2 – 0
Universitatea Cluj
01.09.2019 Viitorul Târgu-Jiu
Daco-Getica București
01.09.2019 CSM Reșița
1 – 2
Rapid București
01.09.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 – 0
SSC Farul Constanţa
02.09.2019 FC Argeș Pitești
2 – 1
Pandurii Târgu-Jiu
05.11.2019 Petrolul Ploiești
1 – 0
AFK Csíkszereda

Liga 2 Etapa 6

06.09.2019 CS Mioveni
2 – 2
Metaloglobus București
07.09.2019 Daco-Getica București
FC Argeș Pitești
07.09.2019 Concordia Chiajna
2 – 1