Liga 3, etapa 10: rezultatele și marcatorii

0 0

Seria 1

AFC Hărman – Olimpic Cetate Râşnov    1-1
Florin Stîngă 43 / Diego Alupoaie 59

Suporter Club Oţelul Galaţi – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc    1-1
George Bârlădeanu 4 / Laszlo Hodgyai 59

AFC Odorheiu Secuiesc – CSM Roman     0-3
Marian Marin 20 – penalty, Mădălin Popa 59 – penalty, Cosmin Ţapu 77

CSM Focşani – KSE Târgu Secuiesc    3-4
Cosmin Pasăre 9 – penalty, Ionuţ Manu 18, Cludiu Mihai 68 / Alin Babei 30, 69, 79, 86

Bucovina Rădăuţi – Avântul Valea Mărului     2-1
Ionel Stoian 34, Radu Ungurianu 68 / Nicuşor Bălan 37

Sănătatea Darabani – CSM Paşcani    0-0

Metalosport Galaţi a stat.

Aerostar Bacău – Sporting Lieşti     1-0
Vasile Mihăeş 34

 

Seria 2

FC Voluntari 2 – Sportul Chiscani    6-0
Elvis Stan 12, Ilie Gheorghe 33, 67, Adrian Voicu 43, 70, Constantin Costache 48

CSM Râmnicu Sărat – Metalul Buzău     1-2
Gabriel Bobe 11 – penalty / Alin Iacob 48, 84

Axiopolis Sport Cernavodă – Unirea Slobozia    3-2
Marius Fotescu 49, 56, 62 – penalty / Constantin Toma 12, Nelu Bucă 39

Agricola Borcea – ACSM Olteniţa    1-1
Petruş Neculai 65 / Gabriel Palade 14

Victoria Traian – FCSB 2    1-5
Marius Mocanu 23 / Cătălin Golofca 24, 57 – penalty, William De Amorim 74 – pen., Ovidiu Horşia 89, 90+1

ASSCS Farul Constanţa – Înainte Modelu    6-3
Sebastian Agache 4, Mihai Badea 12 – autogol, Raphael Stănescu 24, Adrian Pătulea 40, Alexandru Grigoraş 50, 90+2 / Daniel Gheorghe 61, Florin Marin 72, Marian Popescu 80

Progresul Spartac – Delta Dobrogea Tulcea     2-1
Ciprian Stanciu 40, Mircea Donca 66 / Marian Iancu 74

 

Seria 3

CS Tunari – SC Popeşti Leordeni    3-1
Andrei Luca 53, Robert Dumitru 55, Ionuţ Drăgan 69 / Angelo Anghelini 83

Flacăra Moreni – AFC Astra 2    0-2
Remus Chipirliu 39 – penalty, Robert Vîlceanu 49

Concordia Chiajna 2 – CS Mioveni 2    1-0
Robert Răducanu 6

AFCM Alexandria – Voinţa Turnu Măgurele    1-1
Liviu Floricel 48 / Alexandru Fotescu 72

Sporting Roşiori a stat.

Petrolul Ploieşti – Atletic Bradu    4-2
Sergiu Arnăutu 1, 29, Alexandru Ciocâlteu 19, Claudiu Tudor 23 – penalty / Alexandru Preda 24, Alexandru Golban 83

FC Aninoasa – Viitorul Domneşti     0-1
Daniel Cârjan 65 – penalty

 

Seria 4

ACSO Filiaşi – Gloria Lunca Teuz Cermei    2-0
Cătălin Dinu 32, Bogdan Geanimu 88

AFC Hermannstadt 2 – CSM Lugoj    2-3
Dragoş Mucuţă 13 – penalty, Andrei Pop 28 / Szabolcs Szekely 1, 53, Gelu Velici 56

Naţional Sebiş – Centrul Naţional de Pregătire Timişoara    5-0
Marco Enciu 5, 79, Dragoş Săulescu 7, 43 – penalty, Igor Basic 35

Millenium Giarmata – ACS Ghiroda    2-4
Joseph Anagor 17, Lucian Gavriluţă 18 – autogol / David Pop 71, Cosmin Saizu 81, Alexandru Baranyi 83, 90+4

CNS Cetate Deva a stat.

Internaţional Băleşti – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic    4-0
38, 51 – pen., Fabian Bursuc 56 – autogol, Maximilian Bugar 64 – autogol

ACS Şirineasa – CSM Şcolar Reşita    2-1
Lucian Iordache 56 – penalty, Daniel Mărgărit 90 / Cosmin Negoescu 66

Şoimii Lipova – CS U Craiova 2     2-3
Kevin Trabalka 73, Sergiu Popa 77 / Alexandru Popescu 61, 73 – penalty, 90

 

Seria 5

Performanţa Ighiu – Industria Galda    1-1
Cătălin Tineiu 65 / Bogdan Oniche 27

CFR Cluj 2 – Avântul Reghin    0-4
Iulian Sîplăcan 28, Adrian Murar 45+2 – penalty, Cristian Merdariu 82, Bogdan Stavilă 86

ACS Fotbal Comuna Recea a stat.

Unirea Dej – Metalurgistul Cugir    1-3
Bogdan Boje 44 / Lucian Itu 55, Andrei Făgărăşanu 59, 83

Unirea Tăşnad – Gaz Metan Mediaş 2    1-1
Bogdan Faur 54 / Andrei Tîrcoveanu 49

Viitorul Ghimbav – CS Iernut     1-7
Raul Drugă 46 / Ionuţ Cheţan 18, 68, Mircea Ungur 35 – penalty, 74, Eduard Korodi 82, Andrei Luduşan 85, Mihai Szanto 87

Universitatea Cluj – Unirea Alba Iulia     1-0
Octavian Ursu 10

Sănătatea Cluj – FC Avrig     2-2
Raul Ciupe 21 – pen., Alexandru Gaşpar 43 / Ciprian Natea 40, Luca 80

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *