Liga 3, etapa 11: rezultate, marcatori si clasamente

0 0

Liga 3, etapa 11: rezultate, marcatori si clasamente.

Seria 1

Sâmbătă, 13 martie 2021, ora 15:00

Ştiinţa Miroslava – Dante Botoşani 3-3

Cosmin Nemțanu 8, 12, Eduard Sandu 45 / Alexandru Ichim 41, Vlad Codău 59, Cornel Căinari 80

Foresta Suceava – CSM Ceahlăul Piatra Neamţ 0-1

Denis Botezatu 75

CSM Paşcani – Bucovina Rădăuţi 0-4

Ionel Stoian 45 – penalty, 62 – penalty, 78, Stejărel Vișinar 81

Sporting Juniorul Vaslui – Şomuz Fălticeni 0-0

Bradu Borca – Huşana Huşi 0-1

George Dănăilă 12

Seria 2

Sâmbătă, 13 martie 2021, ora 15:00

CS Făurei – Sporting Lieşti 1-2

Valentin Lungoci 67 / Robert Țicămucă 44, Andrei Călin 74

CSM Focşani – CSM Bacău 1-1

Brian Lemac 28 / Norbert Antal 8

Viitorul Ianca – Dacia Unirea Brăila 0-4

Patrick Petre 6, 36 – penalty, Narcis Ioniță 78, George Apostol 83

Avântul Valea Mărului – SC Oţelul Galaţi 0-6

Bogdan Gavrilă 7, Gabriel Răducan 29, 87, Marius Sevastian 40, George Cîrjan 81, 90+2

CSM Râmnicu Sărat – Sportul Chiscani 2-1

Andrei Cîmpeanu 81, Matei Constantinescu 90 – penalty / Valentin Stroe 79

Seria 3

Sâmbătă, 13 martie 2021, ora 15:00

Axiopolis Sport Cernavodă – Recolta Gheorghe Doja 2-2

Liviu Gheorghe 71, 77 / Cătălin Scurtu 87, Costin Anton 92

Mostiştea Ulmu – Agricola Borcea 2-0

Cosmin Ionică 13, Răzvan Milea 16

Gloria Albeşti – CS Afumaţi 0-4

Florin Geană 12, Răzvan Avram 59, Claudiu Dragu 76, Octavian Nedelcu 89

SC Popeşti Leordeni – Viitorul Constanţa 2 3-0

Cristian Onțel 52 – penalty, 67 Alin Pătrașcu 76

Înainte Modelu – CSM Olteniţa 4-1

Ignacio Amengual 10, Florin Bratu 43, Cristian Vasile 70, Ionuț Vasile 90+2 / Valentin Andrei 76

 

Liga 3, etapa 11: rezultate, marcatori si clasamente

Seria 4

Vineri, 12 martie 2021, ora 15:00

Concordia Chiajna 2 – CS Baloteşti 6-1

Teodor Butoiu 7, Răzvan Mocanu 44, Mihai Marin 60, Nicușor Fota 61, Cristian Flisc 64, Eugen Nica 90 /

Robert Serețeanu 81

Dinamo 2 – Progresul Spartac 1-2

Antonio Borduşanu 55 / Eduard Radu 34, Silvian Matei 90+1

Sâmbătă, 13 martie 2021, ora 15:00

CS Tunari – FC Voluntari 2 0-0

Rapid 2 – Metalul Buzău 1-1

Alexandru Catrici 78 – penalty / Claudiu Zamfirescu 88

Steaua Bucureşti – FCSB 2 1-1

Dragoș Huiban 90+3 / Alexandru Buziuc 73

 

Seria 5

Vineri, 12 martie 2021, ora 15:00

AFC Odorheiu Secuiesc – SR Municipal Braşov 2-2

Laszlo Hodgyai 57, 60 / Robert Elek 70, 84

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 – KSE Târgu Secuiesc 6-0

Lorand Fulop 6 – penalty, 16, Istvan Berde 7, Admir Bajrovic 27, 67, 69

Corona Braşov – CS Blejoi 3-0

Iulian Drăgoi 3, Marian Cristescu 58, Alin Damian 84

Sâmbătă, 13 martie 2021, ora 15:00

CSO Plopeni – AFC Astra 2 1-0

Cătălin Vlad 44 – penalty

Olimpic Cetate Râşnov – Kids Tâmpa Braşov 2-0

Nicolae Mariean 9, Cătălin Dinu 75

Seria 6

Vineri, 12 martie 2021, ora 15:00

Flacăra Moreni – Unirea Bascov 1-1

Andrei Iliescu 48 / Marius Iordache 90

CSM Alexandria – Vediţa Coloneşti 1-0

Cosmin Neagu 11 – penalty

Academica Clinceni 2 – Sporting Roşiori, nu se dispută

Sporting Roșiori are mai mulți jucători depistați pozitiv la COVID-19 și este în imposibilitate de a juca.

Sâmbătă, 13 martie 2021, ora 15:00

FC Pucioasa – ACSO Filiaşi 1-1

Alexandru Iamandache 35 / Andrei Vaştag 85

Petrolul Potcoava – Universitatea Craiova 2 2-2

Marian Burcea 87, Dan Cârciumaru 89 / Denis Guţă 31 – penalty, Atanas Trică 61

Liga 3, etapa 11: rezultate, marcatori si clasamente

Seria 7

Vineri, 12 martie 2021, ora 15:00

Viitorul Dăeşti – Flacăra Horezu 4-0

Samson Nwabueze 2, Florin Costea 10, 46, Florian Pîrvu 20 – penalty

CSM Deva – Gilortul Târgu Cărbuneşti 1-0

Radu Bîrzan 36

Gaz Metan Mediaş 2 – FC Hermannstadt 2 2-0

Alin Moldovan 75, 78

Măgura Cisnădie – CSM Jiul Petroşani 0-0

Sâmbătă, 13 martie 2021, ora 15:00

Minerul Costeşti – Viitorul Şelimbăr 0-2

Ștefan Tineiu 71, 90+3

Seria 8

Vineri, 12 martie 2021, ora 15:00

CSC Dumbrăviţa – Progresul Ezeriş 2-0

Andrei Mura 55, Andrei Făgărășanu 81

Şoimii Lipova – Avântul Periam 0-1

Răzvan Trandu 74

Sâmbătă, 13 martie 2021, ora 15:00

Crişul Chişineu Criş – ACS Poli Timişoara 1-0

Gelu Velici 53

CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – Fortuna Becicherecu Mic 2-0

Mahadi Kayondo 45+1, Octavian Drăghici 90+3

Progresul Pecica – Gloria Lunca Teuz Cermei 0-1

Alexandru Sabău 81 – penalty

Liga 3, etapa 11: rezultate, marcatori si clasamente

Seria 9

Vineri, 12 martie 2021, ora 15:00

Avântul Reghin – Sticla Arieşul Turda 0-0

Unirea Ungheni – CSO Cugir 1-0

Alpar Birtalan 56

AFC Unirea 1924 – Sănătatea Cluj 1-1

Radu Pocol 53 / Dan Roman 40

Sâmbătă, 13 martie 2021, ora 15:00

Industria Galda – Unirea Dej 0-3

Ionuț Frăsineanu 43, Ionuț Rus 62, Sebastian Serediuc 82

CS Ocna Mureş – CS Hunedoara 2-1

Alecu Cioară 32, 63 / Adrian Neacşu 53

Seria 10

Sâmbătă, 13 martie 2021, ora 15:00

Luceafărul Oradea – CSC Sânmartin 2-2

Leite Teles Vinicius 19, Marius Balogh 90+2 – penalty / Denis Laza 8 – autogol, Florin Pop 30

Someşul Dej – SCM Zalău 2-1

Ştefan Visic 58, Alin Toma 86 / Sergiu Pop 38

CA Oradea – Minaur Baia Mare 2-1

Marius Hosu 36, Claudiu Codoban 90+4 / Mircea Donca 66

Progresul Şomcuta Mare – Unu Fotbal Club Gloria  5-2

Lorand Lang 17, Bogdan Pașca 45, Andrei Letea 45+1, Cătălin Tutuță 55 – penalty, Bogdan Bușică 77 /

Paul Potra 11, 51

CSM Satu Mare – Sportul Şimleu Silvaniei 2-0

Luca Tincău 16, Florin Chitaș 78

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *