Liga 3, etapa 11: rezultatele și marcatorii

Liga 3, etapa 11: rezultatele și marcatorii

Seria 1

CSM Paşcani – Metalosport Galaţi    7-0
Eusebiu Mercaş 17, 50, Mihai Macovei 26, Teodor Ignea 47, Ionuţ Nuţescu 66, 80, David Bălaşa 90+2

CSM Roman – CSM Focşani    2-0
Andrei Florean 17, 58

Aerostar Bacău a stat.

Avântul Valea Mărului – Sănătatea Darabani    3-4
Ionuţ Cristian 5, Florin Anastasie 28, 73 / Răzvan Cărăbuş 53, 60, Alexandru Stancoschi 85, Adrian Gheorghiciuc 90

KSE Târgu Secuiesc – Bucovina Rădăuţi    0-2
Ionel Stoian 72, Ibrahim Jamilu 85

AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – AFC Odorheiu Secuiesc    2-0
Laszlo Hodgyai 19, Arthur Gyorgyi 35

Olimpic Cetate Râşnov – Suporter Club Oţelul Galaţi    0-1
George Cârjan 32

Sporting Lieşti – AFC Hărman     1-0
Daniel Lovin 81

 

Seria 2

FCSB 2 – ASSCS Farul Constanţa    1-4
Cătălin Golofca 28 / Adrian Pătulea 11, 78, Alexandru Grigoraş 65 – pen., 90+4

Sportul Chiscani – Agricola Borcea     0-2
Ilie Gâţă 5 – pen., Alexandru Mihai 72

Delta Dobrogea Tulcea – Axiopolis Sport Cernavodă    0-2
Ricardo Mihalache 26, Marius Fotescu 40

Metalul Buzău – Progresul Spartac    1-2
Valentin Lungoci 66 / Ciprian Stanciu 45 – pen., George Apostol 85

Înainte Modelu – CSM Râmnicu Sărat    4-3
Lucian Avram 6, Constantin Clătinici 28, Radu Stoica 47, Marian Popescu 62 / Marius Tîrîlă 51, Ionuţ Roman 70, 90+2

ACSM Olteniţa – Victoria Traian     2-1
Răzvan Udrea 60 – pen., Lucian Pintea 64 / Mihai Popa 26

Unirea Slobozia – FC Voluntari 2     4-2
Mihăiţă Năstase 53, Nelu Bucă 70, Constantin Toma 75, Florinel Ibrian 83 / Adrian Voicu 8, Giovanni Ureche 59

 

Seria 3

Atletic Bradu – AFCM Alexandria    1-1
Alexandru Preda 32 / Eduard Sârbu 6

CS Mioveni 2 – Petrolul Ploieşti    0-3
Sergiu Arnăutu 27, Nini Popescu 56, 61

AFC Astra 2 – Concordia Chiajna 2    2-0
Dragoş Gheorghe 49, Daniel Şerban 90+2 – pen.

Viitorul Domneşti – CS Tunari    1-1
Daniel Cârjan 79 / Robert Dumitru 34

Voinţa Turnu Măgurele a stat.

SC Popeşti Leordeni – Flacăra Moreni    3-1
Leonard Boiangiu 55, 57 – pen., Nicuşor Romanescu 75 / Alin Neguţ 52

Sporting Roşiori – FC Aninoasa     0-2
George Rusu 82 – pen., Ionuţ Radu 84

 

Seria 4

Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CNS Cetate Deva    0-5
Marius Lupu 19, Cristian Robert 44, 49, Romica David 59, Flavius Staicu 90+1

Centrul Naţional de Pregătire Timişoara – Internaţional Băleşti    0-1
Cătălin Clenciu 41

CSM Lugoj – Naţional Sebiş    2-0
Bogdan Bozian 82, 90+3

ACS Şirineasa a stat.

CS U Craiova 2 – ACSO Filiaşi    1-0
Valentin Mihăilă 73

ACS Ghiroda – Şoimii Lipova    2-3
Alexandru Baranyi 48, 89 / Kevin Trabalka 24, Rareş Deta 42, Andrei Vasinc 44

CSM Şcolar Reşita – Millenium Giarmata    4-1
Alin Liuba 15, 90 – pen., Cosmin Negoescu 57, 62 / Claudiu Ghighilicea 61

Gloria Lunca Teuz Cermei – AFC Hermannstadt 2     7-2
Străulea 11 – autogol, Şulea 37, 55, 74, Darius Buia 44 – pen., 52, Ianc 64 / Dragoş Mucuţă 57, 77

 

Seria 5

Unirea Alba Iulia – Viitorul Ghimbav    10-0
Sorin Fulea 5, Daniel Lăsconi 14, 35, 90+3, Ciprian Selagea 32, 70 – pen., Alexandru Giurgiu 57, Andrei David 62, 71, Alexandru Man 84

CS Iernut – Sănătatea Cluj    1-1
Răzvan Stoica 51 / Andrei Ceaca 57

Metalurgistul Cugir a stat.

FC Avrig – Performanţa Ighiu    1-3
Ciprian Natea 68 / Claudiu Oara 29, 35, Cristian Seiwerth 90

ACS Fotbal Comuna Recea – Unirea Tăşnad    2-0
Viorel Chinde 28, Sergiu Ciocan 38

Avântul Reghin – Unirea Dej    3-1
Norbert Feketic 30, Florin Truţă 72, Alin Horvath 89 / Cătălin Itu 82

Industria Galda – CFR Cluj 2     2-1
Silviu Mureşan 15, Adrian Costea 58 / Alexandru Petruş 44

Gaz Metan Mediaş 2 – Universitatea Cluj     0-3
George Florescu 15, Răzvan Greu 58, Dorin Goga 78

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *