Liga 3, etapa 23 respectiv 26: rezultate și marcatori

Liga 3, etapa 23 respectiv 26: rezultate și marcatori

Warning: Creating default object from empty value in /home/sportar1/public_html/clasamentele.ro/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/league.php on line 522

Warning: Creating default object from empty value in /home/sportar1/public_html/clasamentele.ro/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/league.php on line 522

Warning: Creating default object from empty value in /home/sportar1/public_html/clasamentele.ro/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/league.php on line 522

Warning: Creating default object from empty value in /home/sportar1/public_html/clasamentele.ro/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/league.php on line 522

Warning: Creating default object from empty value in /home/sportar1/public_html/clasamentele.ro/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/league.php on line 522

Seria 1, etapa 26

AFC Odorheiu Secuiesc – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc    0-3
Arthur Gyorgyi 4, Eder Gonzalez 19, 21

Metalosport Galaţi – CSM Paşcani         0-3
Metalosport a fost exclusă din campionat în timpul returului şi va pierde cu 3-0 toate meciurile

Sănătatea Darabani – Avântul Valea Mărului       3-0
Avântul s-a retras în pauza de iarnă şi va pierde toate meciurile returului cu 3-0.

Aerostar Bacău a stat.

Bucovina Rădăuţi – KSE Târgu Secuiesc    5-1
Ionel Stoian 18 – pen., Iulian Ionesi 30, Daniel Bălan 31, Radu Ungureanu 75, Cristinel Timiş 90+2 / Gothard Gajdo 82

CSM Focşani – CSM Roman    2-1
Mădălin Predoiu 47, Ionuţ Manu 74 / Constantin Crăciun 65

Suporter Club Oţelul Galaţi – Olimpic Cetate Râşnov    2-0
George Cîrjan 23, 68

AFC Hărman – Sporting Lieşti     5-2
Paul Mitrică 20, 78, Daniel Paraschiv 44, 70, 75 / Ionuţ Constantinescu 64, Andrei Mihu 84

 

 

Seria 2, etapa 23

Sportul Chiscani – FC Voluntari 2    2-3
Marius Coman 7, 53 / Alin Tănase 63, Vlad Gâţă 84, Adelin Pârcălabu 88

FCSB 2 – Victoria Traian    7-1
Ştefan Cană 2, Cristian Dumitru 3, 32, Ovidiu Horşia 17, Mihailo Mitrov 27, 87, Iulian Ciubotaru 59 / Alin Martinescu 66

Metalul Buzău – CSM Râmnicu Sărat   2-0
Valentin Lungoci 3, Ionuţ Radu 63

Delta Dobrogea Tulcea – Progresul Spartac    3-5
Andrei Ioniţă 45+2 – pen., Robert Pîslaru 74, Robert Enache 90 / George Apostol 20, Ciprian Stanciu 30, 76, 82, Alexandru Nechita 58

Unirea Slobozia – Axiopolis Sport Cernavodă    2-1
Mihăiţă Năstase 8, Adrian Gherasim 35 / Ricardo Mihalache 30 – pen.

ACSM Olteniţa – Agricola Borcea    2-0
Andrei Moise 6, Ilie Dumitrescu 76

Înainte Modelu – ASSCS Farul Constanţa     2-5
Ionuţ Alexa 6, Cătălin Buliga 17 / Claudiu Dragu 3 – pen., 62, Raphael Stănescu 30, 56, Vasile Şicu 80

 

 

Seria 3, etapa 23

Viitorul Domneşti – FC Aninoasa    2-1
V. Stan 42, Alfredo Obreja 90+4 / Sorin Pahonţu 90+6

AFC Astra 2 – Flacăra Moreni   2-1
Bogdan Chipirliu 20, 48 / Laurenţiu Plăcintă 6

CS Mioveni 2 – Concordia Chiajna 2   2-1
Georgian Mormolea 11, Adelin Voinescu 27 / Denis Iliescu 90

Atletic Bradu – Petrolul Ploieşti   1-4
Alexandru Preda 38 / Georgian Păun 22, 72, Sergiu Arnăutu 36, Nini Popescu 87

Sporting Roşiori a stat.

SC Popeşti Leordeni – CS Tunari    1-1
Angelo Anghelini 56 / Alin Ilin 19
Voinţa Turnu Măgurele – AFCM Alexandria     2-2
Alexandru Fotescu 21, Valentin Nicolae 87 / Cosmin Căpăţînă 24, Eduard Sârbu 27

 

 

Seria 4, etapa 26

ACSO Filiaşi – CS U Craiova 2    3-3
Cătălin Dinu 41, 58, 88 / Jovan Markovic 16, Lucian Buzan 64, Luis Niţu 84

Şoimii Lipova – ACS Ghiroda    4-1
Kevin Trabalka 29, Andrei Vasinc 41, 90, Vlad Filimon 43 / Lucian Gavriluţă 59

Millenium Giarmata – CSM Şcolar Reşita    1-2
Mircea Stupu 20 / Ionuţ Puţanu 78, Daniel Ene 86

CNS Cetate Deva – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic    11-1
Marius Lupu 17, Adrian Bedea 23, Laurenţiu Moţ 34, Codrin Coteţ 47, Romică David 48, 55, 61, Eduard Cornea 65, 68, Robert Cristian 80, 90 / Takenori Kawagoe 49

Naţional Sebiş – CSM Lugoj    2-1
Dragoş Săulescu 7, Rareş Pintea 62 / Gelu Velici 40 – pen.

AFC Hermannstadt 2 – Gloria Lunca Teuz Cermei    2-2
George Monea 41, 52 – pen. / Andrei Sulea 31, Dumitru Copil 65

ACS Şirineasa a stat.

Internaţional Băleşti – Centrul Naţional de Pregătire Timişoara      1-3
Marius Budică 30 / Dragoş Coroiu 52, Patrick Peter 63, Sorin Burghele 89

 

 

 

Seria 5, etapa 26

Performanţa Ighiu – FC Avrig    1-1
Claudiu Oara 60 – pen. / Marius Cosovan 82

Sănătatea Cluj – CS Iernut    7-1
Daniel Bria 34, Andrei Ceaca 39, 50, Costi Gârjoabă 56, Dănuţ Cozma 58, Adrian Lupu 60, Yuh Joel 85 / Kovacs Tihamer 77

CFR Cluj 2 – Industria Galda    4-1
Adrian Şter 24 – pen., Marius Coman 32, 45+2, Daniel Pîrv 73 / M. Lupşan 60 – pen.

Viitorul Ghimbav – Unirea Alba Iulia         0-3
Viitorul s-a retras în pauza de iarnă şi va pierde toate meciurile returului cu 3-0.

Metalurgistul Cugir a stat.

Unirea Tăşnad – ACS Fotbal Comuna Recea    0-1
Romario Rus 17

Unirea Dej – Avântul Reghin     2-1
Darius Hîmpea 85, Patrick Popescu 90+2 / Andrei Moldovan 43

Universitatea Cluj – Gaz Metan Mediaş 2     7-0
Cristian Ene 8, 38, Iuliu Haţiegan 19, 40, Victor Manu 61, Valentin Lemnaru 84, Octavian Ursu 88

 

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *