Liga 3, etapa 24 respectiv 28: rezultate și marcatori

Liga 3, etapa 24 respectiv 28: rezultate și marcatori

Warning: Creating default object from empty value in /home/sportar1/public_html/clasamentele.ro/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/league.php on line 522

Warning: Creating default object from empty value in /home/sportar1/public_html/clasamentele.ro/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/league.php on line 522

Warning: Creating default object from empty value in /home/sportar1/public_html/clasamentele.ro/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/league.php on line 522

Warning: Creating default object from empty value in /home/sportar1/public_html/clasamentele.ro/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/league.php on line 522

Warning: Creating default object from empty value in /home/sportar1/public_html/clasamentele.ro/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/league.php on line 522

Seria 1, etapa 28

CSM Paşcani – KSE Târgu Secuiesc     1-6

Irinel Patraşcu 28 / Attila Rancz 12, Benjamin Bagoly 20, 69, Marius Ştefănescu 72, 79, 83

AFC Odorheiu Secuiesc – Sporting Lieşti    2-1

Apor Györgydeák 4, Bogdan Dumitru 83 – aut. / Claudiu Zaharia 88 – pen.

Metalosport Galaţi – Avântul Valea Mărului nu se dispută.    

Suporter Club Oţelul Galaţi stă.

Sănătatea Darabani – CSM Roman    3-5

Robert Grumezescu 4, 17, Adrian Nicorici 35 / Iosif Netbai 6, 73 – pen., Constantin Crăciun 32, 89, Marian Marin 67

Bucovina Rădăuţi – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc    0-1

Vasile Viţu 90 – aut.

CSM Focşani – Olimpic Cetate Râşnov    1-0

Remus Popa 74

AFC Hărman – Aerostar Bacău     3-4

Paul Mitrică 4, Mugurel Buga 35 – pen., 74 / Alessandro Masella 17, Adrian Hurdubei 43, Cătălin Vraciu 44, Alexandru Roşca 75

 

 

Seria 2, etapa 24

Axiopolis Sport Cernavodă – Delta Dobrogea Tulcea   8-0

Cătălin Creţu 17, Gheorghe Andrescu 37, Nicolae Moise 45+1, Leonard Gheorghe 55, Richardo Mihalache 65, Marius Fotescu 69, Ciprian Loloţ 79, David Şerban 89 – pen.

CSM Râmnicu Sărat – Înainte Modelu    4-1

Bogdan Bălan 16, 42, Iulian Burghelea 30, Ştefan Creţu 87 / Daniel Gheorghe 51

FC Voluntari 2 – Unirea Slobozia     1-1

Mario Dumitru 90+1 – pen. / Rareş Petruţ-Pop 2 – aut.

Progresul Spartac – Metalul Buzău    3-0

Ionuţ Tudorache 8, Victor Militaru 46, Leonard Boiangiu 77

ASSCS Farul Constanţa – FCSB 2    3-2

Claudiu Dragu 27, Ionuţ Florea 45, Vasile Şicu 52 / Ştefan Pacionel 59, Marian Botezatu 68

Victoria Traian – ACSM Olteniţa    1-6

Costel Roşu 53 – pen. / Gigel Bordei 2 – aut., Marian Stoica 20, Bogdan Moise 23, 35, 38, Andrei Pleşa 45

Agricola Borcea – Sportul Chiscani      3-1

Ilie Gaţă 43, 86 – pen., Răzvan Cazacu 77 / Gigel Costache 55 – pen.

 

 

Seria 3, etapa 24

AFCM Alexandria – Atletic Bradu    6-0

Tiberiu Calofir 28, 64 – pen., Florin Radu 69, Cosmin Căpăţînă 70, Adelin Barbălată 72, 86

Concordia Chiajna 2 – AFC Astra 2    0-1

Gabriel Şerban 63

Flacăra Moreni – SC Popeşti Leordeni    3-1

Mihai Plăcintă 32 – pen., Alin Neguţ 33, Alexandru Negrea 62 / Leonard Dobre 79

Voinţa Turnu Măgurele stă.

Petrolul Ploieşti – CS Mioveni 2   3-1

Marius Chindriş 40, Nini Popescu 62, Mihai Velisar 72 / Ovidiu Comănescu 21

CS Tunari – Viitorul Domneşti    12-0

Florin Iordache 20, George Ivan 23, Ionuţ Pădineanu 26, Alin Ilin 43, 54, 61, 79, 86, Alexandru Mărgărit 64, Alexandru Neculai 66, Claudiu Zamfir 68, Remus Diaconu 84

FC Aninoasa – Sporting Roşiori      3-2

Alin Leotescu 41, Cosmin Dinu 69, Ionuţ Maican 85 / Sorin Pahonţu 4 – aut., Leonard Brânceanu 12

 

 

Seria 4, etapa 28

ACSO Filiaşi – ACS Ghiroda    1-0

Ionel Dinu 22

Millenium Giarmata – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic    3-0

Mircea Stupu 24, Michel Rosenblum 70, Claudiu Ghighilicea 80

CNS Cetate Deva – CSM Lugoj    1-2

Ionuţ Tătaru 11 / Gelu Velici 31, 56

Naţional Sebiş – AFC Hermannstadt 2    2-0

Dragoş Săulescu 41, Cristian Onţel 75

Şoimii Lipova a stat.

CS U Craiova 2 – CSM Şcolar Reşita    0-2

Cristian Costin 41, 45

ACS Şirineasa – Centrul Naţional de Pregătire Timişoara    7-1

Marian Stoenac 15, Mansour Gueye 19, 75, Dudu Drugă 56, Georgian Honciu 80, Albert Voinea 90+2, Ovidiu Vezan 90+3 / Patrick Peter 41 – pen.

Internaţional Băleşti – Gloria Lunca Teuz Cermei     0-0

 

 

Seria 5, etapa 28

Performanţa Ighiu – CS Iernut    6-2

Florin Hidişan 9, Răzvan Fetiţa 21, 25, 54, Cătălin Tineiu 45, Claudiu Oara 62 / Arnold Szilagyi 23, Adrian Pop Solovătru 37

Sănătatea Cluj – Gaz Metan Mediaş 2    2-1

Cosmin Tilincă 28, Eduard Avram 35 – aut. / Edinho Júnior 56

Viitorul Ghimbav – ACS Fotbal Comuna Recea        0-3

Viitorul s-a retras în pauza de iarnă şi va pierde toate meciurile returului 3-0.

Industria Galda a stat.

FC Avrig – Unirea Alba Iulia    4-0

Marius Cosovan 7, 23, Adrian Cîrstean 45, Ionuţ Bărculeţ 53

Universitatea Cluj – Metalurgistul Cugir    3-2

Octavian Ursu 21, 50, Mihai Onicaş 57 / Marian Codrea 13, Andrei Făgărăşanu 71

Unirea Tăşnad – Avântul Reghin    3-1

Adrian Ciul 35, Krisztian Szekely 53, Raul Ştef 80 / Darius Bogăţan 87

Unirea Dej – CFR Cluj 2      1-3

Ioan Podină 36 / Mihai Kereki 8, 57, Marius Coman 72

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *