Liga 3, etapa 7: rezultate, marcatori și clasamente

Liga 3, etapa 7: rezultate, marcatori și clasamente

Seria 1

sâmbătă, 24 octombrie 2020, ora 15:00
CSM Paşcani – Dante Botoşani 0-3
Vlad Codău 60, Andrei Merticariu 79, George Popovici 85
Ştiinţa Miroslava – Bradu Borca 3-0
Alexandru Florean 16, 38, Gabriel Bordeianu 80
CSM Ceahlăul Piatra Neamţ – Hușana Huși 3-0
Răzvan Pîntea 45+1, Cristian Copoţ-Barb 78, Ștefan Istrati 90+2
Bucovina Rădăuţi – Şomuz Fălticeni 2-2
Ionuț Plămadă 14, Iulian Ionesi 85 / Eduard Julei 40, Cătălin Tutuță 51
miercuri, 4 noiembrie 2020, ora 14:00
Foresta Suceava – Sporting Juniorul Vaslui

Seria 2

sâmbătă, 24 octombrie 2020, ora 15:00
Viitorul Ianca – Sporting Lieşti 4-2
Cosmin Necoară 44, 48, Alin Radu 74, Marius Dima 79 / Adrian Grigoraș 17, Alexandru Stan 55
CSM Focşani – Avântul Valea Mărului 0-1
Constantin Spânache 83
CS Făurei – CSM Râmnicu Sărat 1-0
Valentin Lungoci 87
CSM Bacău – Sportul Chiscani 1-0
Ovidiu Toma 15
Dacia Unirea Brăila – SC Oţelul Galaţi  3-2
Cosmin Zamfir 70, Patrick Petre 82, 90 / Cosmin Stoian 2 – penalty, Marius Matei 90+3 – penalty

Seria 3

sâmbătă, 24 octombrie 2020, ora 15:00
Gloria Albeşti – Recolta Gheorghe Doja  0-1
Ionuț Cositoru 55
Mostiştea Ulmu – SC Popeşti Leordeni 2-0
Alexandru Mihai 65, Daniel Stoian 90+1
miercuri, 4 noiembrie 2020, ora 14:00
Axiopolis Sport Cernavodă – Înainte Modelu
CS Afumaţi – Viitorul Constanţa 2
Agricola Borcea – CSM Olteniţa

Seria 4

vineri, 23 octombrie 2020, ora 15:00
CS Baloteşti – FCSB 2 1-2
Alexandru Tîrnăcop 64 / Laurențiu Ardelean 5, Cristian Dumitru 39
sâmbătă, 24 octombrie 2020, ora 15:00
Rapid 2 – Steaua Bucureşti 0-1
Florin Răsdan 68
CS Tunari – Dinamo 2 0-1
Andreas Mihaiu 21
marți, 3 noiembrie 2020, ora 14:00

Metalul Buzău – Progresul Spartac
miercuri, 4 noiembrie 2020, ora 14:00
Concordia Chiajna 2 – FC Voluntari 2

Seria 5

vineri, 23 octombrie 2020, ora 15:00
Kids Tâmpa Braşov – KSE Târgu Secuiesc 0-2
Tamas Becze 48, Emanuel Popa 60
sâmbătă, 24 octombrie 2020, ora 15:00
SR Municipal Braşov – CS Blejoi 2-2
Horia Popa 14, Firat Cenk 60 / Cosmin Lambru 4, Alexandru Oprea 88
Olimpic Cetate Râşnov – AFC Astra 2 5-1
Ștefan Pădureț 9 – autogol, Alexandru Vîrlan 18, Laurențiu Căpățînă 47, Alen Moisin 49, Ionel Dinu 76 / Costel Avram 51
CSO Plopeni – Corona Braşov 1-1
Constantin Dumitrașcu 78 / Marius Burlacu 17
marți, 3 noiembrie 2020, ora 14:00
AFC Odorheiu Secuiesc – Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2

Seria 6

vineri, 23 octombrie 2020, ora 15:00
CSM Alexandria – Unirea Bascov 0-2
Mario Iordache 29, Alexandru Florescu 90+3
Flacăra Moreni – Academica Clinceni 2 2-0
Eugen Matei 17, Tiberiu Calofir 84
Vediţa Coloneşti – Universitatea Craiova 2 4-2
Robert Dalu 47 – penalty, Andrei Bâră 73, 79, Florin Nichita 90+3 / Andrei Burlacu 10, Alexandru Capac 42
sâmbătă, 24 octombrie 2020, ora 15:00
FC Pucioasa – Petrolul Potcoava 2-2
Alin Nisipeanu 10, Narcis Marina 73 – penalty / Ionuț Amza 45+1, Marco Popa 87
ACSO Filiaşi – Sporting Roşiori 2-0
Alexandru Fotescu 34, Ionuț Tătaru 71

Seria 7

sâmbătă, 24 octombrie 2020, ora 15:00
Viitorul Dăeşti – Măgura Cisnădie 0-1
Andrei Stoia 61
Gilortul Târgu Cărbuneşti – FC Hermannstadt 2 0-0
marți, 3 noiembrie 2020, ora 14:00
Minerul Costeşti – Gaz Metan Mediaş 2
Viitorul Şelimbăr – CSM Jiul Petroşani

miercuri, 4 noiembrie 2020, ora 14:00
CSM Deva – Flacăra Horezu

Seria 8

vineri, 23 octombrie 2020, ora 15:00
CSC Dumbrăvița – ACS Poli Timişoara 0-1
Claudiu Matiș 59 – penalty
Fortuna Becicherecu Mic – Avântul Periam 0-2
Dragan Paulevici 74, Gabriel Gavruță 82
sâmbătă, 24 octombrie 2020, ora 15:00
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – Progresul Pecica 2-6
Cosmin Mancaș 13 – penalty, Cosmin Saizu 76 / Alexandru Capătă 33, 58, Petre Rădulescu 50, Florin Mateucă 62, Bogdan Bozian 87, 90
Crişul Chişineu Criş – Şoimii Lipova 1-1
Nicu Modan 73 / Vlad Filimon 90+3
Progresul Ezeriş – Gloria Lunca Teuz Cermei 2-3
Sergiu Rimovecz 17, George Beloescu 57 – penalty / Ivan Ciubotariu 59, Daniel Filip 61 – penalty, Marius Șimăndan 90

Seria 9

vineri, 23 octombrie 2020, ora 15:00
Avântul Reghin – Unirea Ungheni 5-0
Florin Truță 57 – penalty, 90+3, Vlad Bujor 75, Ovidiu Covaciu 86, Sergiu Luca 90+1
Sticla Arieşul Turda – Sănătatea Cluj 1-2
Valentin Lemnaru 14 / Alexandru Șumlea 6, Cosmin Tilincă 58
sâmbătă, 24 octombrie 2020, ora 15:00
CS Hunedoara – CSO Cugir 3-3
Alexandru Vasinc 66, Flavius Iacob 70, Florin Raț 90+7 / Paul Păcurar 11, Tudor Șaucă 49, Vitinha 89 – penalty
miercuri, 4 noiembrie 2020, ora 14:00

Industria Galda – AFC Unirea 1924
marți, 10 noiembrie 2020, ora 14:00

CS Ocna Mureş – Unirea Dej

Seria 10

sâmbătă, 24 octombrie 2020, ora 15:00
CA Oradea – CSC Sânmartin 1-0
Raul Ardelean 82
Someşul Dej – Progresul Şomcuta Mare 2-0
Mihai Maxin 58, Ionuț Dobre 80
SCM Zalău – Sportul Şimleu Silvaniei 4-2
Raul Stanciu 17, Sebastian Culda 30, 38, Sebastian Duma 75 / Adelin Neaga 24, Marius Leitan 27
Minaur Baia Mare – Unu Fotbal Club Gloria 2-1
Răzvan Lupu 38, Mircea Donca 47 / Marius Curtuiuș 53
miercuri, 4 noiembrie 2020, ora 14:00

Luceafărul Oradea – CSM Satu Mare

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *