Clasamente fotbal

Clasamente fotbal, liga 1, liga 2, liga 3, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga

Liga 3 seria 2 se reia pe 7 martie. Rezultatele de până acum și restul de partide din sezonul regulat

Liga 3 Seria 2 Etapa 1

23.08.2019 Fotbal Club FCSB II
2 – 2
Agricola Borcea
23.08.2019 Înainte Modelu
3 – 3
Axiopolis Sport Cernavodă
24.08.2019 Viitorul Ianca
1 – 0
CS Tunari
24.08.2019 Metalul Buzău
5 – 0
Dacia Unirea Brăila
24.08.2019 Recolta Gheorghe Doja
0 – 3
CSM Medgidia
24.08.2019 Mostiştea Ulmu
0 – 1
CS Afumați
24.08.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
1 – 4
Unirea Slobozia
24.08.2019 SC Popeşti Leordeni
3 – 0
CS Făurei

Liga 3 Seria 2 Etapa 2

30.08.2019 Dacia Unirea Brăila
3 – 2
Recolta Gheorghe Doja
31.08.2019 CS Tunari
3 – 2
CS Făurei
31.08.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
1 – 4
SC Popeşti Leordeni
31.08.2019 Unirea Slobozia
2 – 0
Înainte Modelu
31.08.2019 CS Afumați
2 – 0
Poseidon Limanu 2 Mai
31.08.2019 Agricola Borcea
2 – 2
Mostiştea Ulmu
31.08.2019 CSM Medgidia
0 – 0
Fotbal Club FCSB II
31.08.2019 Viitorul Ianca
1 – 3
Metalul Buzău

Liga 3 Seria 2 Etapa 3

06.09.2019 Fotbal Club FCSB II
2 – 1
Dacia Unirea Brăila
06.09.2019 Înainte Modelu
1 – 1
CS Afumați
07.09.2019 Metalul Buzău
0 – 1
CS Tunari
07.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
0 – 1
Viitorul Ianca
07.09.2019 Mostiştea Ulmu
4 – 1
CSM Medgidia
07.09.2019 SC Popeşti Leordeni
0 – 0
Unirea Slobozia
07.09.2019 CS Făurei
3 – 0
Axiopolis Sport Cernavodă
25.09.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
4 – 2
Agricola Borcea

Liga 3 Seria 2 Etapa 4

13.09.2019 Dacia Unirea Brăila
0 – 2
Mostiştea Ulmu
14.09.2019 CS Tunari
5 – 0
Axiopolis Sport Cernavodă
14.09.2019 Unirea Slobozia
2 – 0
CS Făurei
14.09.2019 CS Afumați
1 – 0
SC Popeşti Leordeni
14.09.2019 Agricola Borcea
0 – 1
Înainte Modelu
14.09.2019 CSM Medgidia
3 – 3
Poseidon Limanu 2 Mai
14.09.2019 Viitorul Ianca
1 – 0
Fotbal Club FCSB II
14.09.2019 Metalul Buzău
3 – 1
Recolta Gheorghe Doja

Liga 3 Seria 2 Etapa 5

20.09.2019 Fotbal Club FCSB II
0 – 0
Metalul Buzău
20.09.2019 Înainte Modelu
2 – 1
CSM Medgidia
21.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
2 – 3
CS Tunari
21.09.2019 Mostiştea Ulmu
3 – 0
Viitorul Ianca
21.09.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
4 – 1
Dacia Unirea Brăila
21.09.2019 SC Popeşti Leordeni
2 – 1
Agricola Borcea
21.09.2019 CS Făurei
1 – 4
CS Afumați
21.09.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
0 – 1
Unirea Slobozia

Liga 3 Seria 2 Etapa 6

27.09.2019 Dacia Unirea Brăila
2 – 3
Înainte Modelu
28.09.2019 CS Tunari
3 – 3
Unirea Slobozia
28.09.2019 CS Afumați
8 – 0
Axiopolis Sport Cernavodă
28.09.2019 Agricola Borcea
2 – 1
CS Făurei
28.09.2019 CSM Medgidia
0 – 0
SC Popeşti Leordeni
28.09.2019 Viitorul Ianca
2 – 0
Poseidon Limanu 2 Mai
28.09.2019 Metalul Buzău
0 – 0
Mostiştea Ulmu
28.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 – 2
Fotbal Club FCSB II

Liga 3 Seria 2 Etapa 7

04.10.2019 Fotbal Club FCSB II
2 – 4
CS Tunari
04.10.2019 Înainte Modelu
1 – 0
Viitorul Ianca
05.10.2019 Mostiştea Ulmu
3 – 0
Recolta Gheorghe Doja
05.10.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
0 – 1
Metalul Buzău
05.10.2019 SC Popeşti Leordeni
2 – 0
Dacia Unirea Brăila
05.10.2019 CS Făurei
1 – 1
CSM Medgidia
05.10.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
5 – 4
Agricola Borcea
05.10.2019 Unirea Slobozia
2 – 1
CS Afumați

Liga 3 Seria 2 Etapa 8

11.10.2019 Dacia Unirea Brăila
1 – 0
CS Făurei
11.10.2019 Metalul Buzău
0 – 1
Înainte Modelu
11.10.2019 Fotbal Club FCSB II
1 – 2
Mostiştea Ulmu
12.10.2019 CS Tunari
1 – 1
CS Afumați
12.10.2019 Agricola Borcea
0 – 3
Unirea Slobozia
12.10.2019 CSM Medgidia
4 – 1
Axiopolis Sport Cernavodă
12.10.2019 Viitorul Ianca
1 – 0
SC Popeşti Leordeni
12.10.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 – 3
Poseidon Limanu 2 Mai

Liga 3 Seria 2 Etapa 9

18.10.2019 Înainte Modelu
3 – 0
Recolta Gheorghe Doja
19.10.2019 Mostiştea Ulmu
1 – 0
CS Tunari
19.10.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
3 – 2
Fotbal Club FCSB II
19.10.2019