Liga 3 seria 3 se reia pe 7 martie. Rezultatele de până acum

Liga 3 seria 3 se reia pe 7 martie. Rezultatele de până acum
Liga 3 seria 3 Etapa 1

23.08.2019 CSM Slatina
1 – 0
Sporting Roșiori-de-Vede
23.08.2019 Flacăra Moreni
1 – 1
Olimpic Cetate Râşnov
23.08.2019 FC Voluntari II
3 – 3
Unirea Bascov
23.08.2019 CS Universitatea Craiova II
1 – 1
CS Balotești
24.08.2019 FC Brașov
0 – 3
Progresul Spartac București
24.08.2019 FC Pucioasa
0 – 2
CSM Alexandria
24.08.2019 CS Blejoi
1 – 1
Astra Giurgiu II
24.08.2019 Vediţa Coloneşti
1 – 0
Tractorul Cetate

Liga 3 seria 3 Etapa 2

30.08.2019 Unirea Bascov
2 – 2
CS Universitatea Craiova II
30.08.2019 Astra Giurgiu II
0 – 1
Vediţa Coloneşti
30.08.2019 CSM Alexandria
0 – 0
CS Blejoi
31.08.2019 Progresul Spartac București
2 – 0
CS Balotești
31.08.2019 Olimpic Cetate Râşnov
1 – 2
FC Voluntari II
31.08.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 – 0
Flacăra Moreni
31.08.2019 Tractorul Cetate
0 – 8
CSM Slatina
31.08.2019 FC Brașov
1 – 0
FC Pucioasa

Liga 3 seria 3 Etapa 3

06.09.2019 CSM Slatina
1 – 0
Astra Giurgiu II
06.09.2019 Flacăra Moreni
5 – 0
Tractorul Cetate
06.09.2019 FC Voluntari II
5 – 1
Sporting Roșiori-de-Vede
06.09.2019 CS Universitatea Craiova II
1 – 3
Olimpic Cetate Râşnov
07.09.2019 FC Pucioasa
0 – 0
Progresul Spartac București
07.09.2019 CS Blejoi
1 – 1
FC Brașov
07.09.2019 Vediţa Coloneşti
0 – 1
CSM Alexandria
07.09.2019 CS Balotești
2 – 0
Unirea Bascov

Liga 3 seria 3 Etapa 4

13.09.2019 Astra Giurgiu II
0 – 1
Flacăra Moreni
13.09.2019 CSM Alexandria
2 – 0
CSM Slatina
14.09.2019 Progresul Spartac București
1 – 1
Unirea Bascov
14.09.2019 Olimpic Cetate Râşnov
2 – 0
CS Balotești
14.09.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
0 – 3
CS Universitatea Craiova II
14.09.2019 Tractorul Cetate
5 – 2
FC Voluntari II
14.09.2019 FC Brașov
2 – 2
Vediţa Coloneşti
14.09.2019 FC Pucioasa
2 – 0
CS Blejoi

Liga 3 seria 3 Etapa 5

20.09.2019 CSM Slatina
3 – 0
FC Brașov
20.09.2019 Flacăra Moreni
2 – 1
CSM Alexandria
20.09.2019 FC Voluntari II
0 – 4
Astra Giurgiu II
20.09.2019 CS Universitatea Craiova II
3 – 2
Tractorul Cetate
20.09.2019 CS Balotești
4 – 0
Sporting Roșiori-de-Vede
20.09.2019 Unirea Bascov
4 – 4
Olimpic Cetate Râşnov
21.09.2019 CS Blejoi
1 – 0
Progresul Spartac București
21.09.2019 Vediţa Coloneşti
2 – 1
FC Pucioasa

Liga 3 seria 3 Etapa 6

27.09.2019 Astra Giurgiu II
0 – 1
CS Universitatea Craiova II
27.09.2019 CSM Alexandria
4 – 2
FC Voluntari II
28.09.2019 Progresul Spartac București
4 – 1
Olimpic Cetate Râşnov
28.09.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 – 1
Unirea Bascov
28.09.2019 Tractorul Cetate
3 – 1
CS Balotești
28.09.2019 FC Brașov
0 – 1
Flacăra Moreni
28.09.2019 FC Pucioasa
0 – 0
CSM Slatina
28.09.2019 CS Blejoi
0 – 2
Vediţa Coloneşti

Liga 3 seria 3 Etapa 7

04.10.2019 CSM Slatina
2 – 0
CS Blejoi
04.10.2019 Flacăra Moreni
3 – 0
FC Pucioasa
04.10.2019 FC Voluntari II
3 – 2
FC Brașov
04.10.2019 CS Universitatea Craiova II
2 – 0
CSM Alexandria
04.10.2019 CS Balotești
2 – 1
Astra Giurgiu II
04.10.2019 Unirea Bascov
5 – 0
Tractorul Cetate
05.10.2019 Vediţa Coloneşti
0 – 2
Progresul Spartac București
05.10.2019 Olimpic Cetate Râşnov
3 – 0
Sporting Roșiori-de-Vede

Liga 3 seria 3 Etapa 8

11.10.2019 Astra Giurgiu II
3 – 3
Unirea Bascov
11.10.2019 CSM Alexandria
3 – 1
CS Balotești
12.10.2019 Progresul Spartac București
4 – 1
Sporting Roșiori-de-Vede
12.10.2019 Tractorul Cetate
3 – 0
Olimpic Cetate Râşnov
12.10.2019 FC Brașov
1 – 1
CS Universitatea Craiova II
12.10.2019 FC Pucioasa
2 – 3
FC Voluntari II
12.10.2019 CS Blejoi
4 – 0
Flacăra Moreni
12.10.2019 Vediţa Coloneşti
1 – 1
CSM Slatina

Liga 3 seria 3 Etapa 9

18.10.2019 CSM Slatina
2 – 2
Progresul Spartac București
18.10.2019 Flacăra Moreni
4 – 0
Vediţa Coloneşti
18.10.2019 FC Voluntari II
2 – 3
CS Blejoi
18.10.2019 CS Universitatea Craiova II
6 – 1
FC Pucioasa
18.10.2019 CS Balotești
2 – 3
FC Brașov
18.10.2019 Unirea Bascov
2 – 1
CSM Alexandria
19.10.2019 Olimpic Cetate Râşnov
1 – 3
Astra Giurgiu II
19.10.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 – 0
Tractorul Cetate

Liga 3 seria 3 Etapa 10

25.10.2019 Astra Giurgiu II
2 – 2
Sporting Roșiori-de-Vede
25.10.2019 CSM Alexandria
0 – 1
Olimpic Cetate Râşnov
25.10.2019 CSM Slatina
5 – 1
Flacăra Moreni
26.10.2019 Progresul Spartac București
9 – 0
Tractorul Cetate
26.10.2019 FC Brașov
0 – 0
Unirea Bascov
26.10.2019 FC Pucioasa
5 – 0
CS Balotești
26.10.2019 CS Blejoi
2 – 0
CS Universitatea Craiova II
26.10.2019 Vediţa Coloneşti
2 – 1
FC Voluntari II

Liga 3 seria 3 Etapa 11

01.11.2019 Flacăra Moreni
2 – 2
Progresul Spartac București
01.11.2019 FC Voluntari II
3 – 3
CSM Slatina
01.11.2019 CS Universitatea Craiova II
4 – 0
Vediţa Coloneşti
01.11.2019 CS Balotești
1 – 1
CS Blejoi
01.11.2019 Unirea Bascov
4 – 2
FC Pucioasa
02.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
3 – 0
FC Brașov
02.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
0 – 3
CSM Alexandria
02.11.2019 Tractorul Cetate
2 – 2
Astra Giurgiu II

Liga 3 seria 3 Etapa 12

08.11.2019 Progresul Spartac București
4 – 0
Astra Giurgiu II
08.11.2019 CSM Alexandria
3 – 0
Tractorul Cetate
08.11.2019 FC Brașov
2 – 0
Sporting Roșiori-de-Vede
08.11.2019 FC Pucioasa
0 – 0
Olimpic Cetate Râşnov
08.11.2019 CS Blejoi
0 – 2
Unirea Bascov
08.11.2019 Vediţa Coloneşti
1 – 0
CS Balotești
08.11.2019 CSM Slatina
1 – 0
CS Universitatea Craiova II
08.11.2019 Flacăra Moreni
0 – 0
FC Voluntari II

Liga 3 seria 3 Etapa 13

15.11.2019 FC Voluntari II
0 – 3
Progresul Spartac București
15.11.2019 CS Universitatea Craiova II
2 – 0
Flacăra Moreni
15.11.2019 CS Balotești
0 – 2
CSM Slatina
15.11.2019 Unirea Bascov
3 – 2
Vediţa Coloneşti
15.11.2019 Astra Giurgiu II
3 – 0
CSM Alexandria
16.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
3 – 1
CS Blejoi
16.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
0 – 1
FC Pucioasa
16.11.2019 Tractorul Cetate
0 – 2
FC Brașov

Liga 3 seria 3 Etapa 14

22.11.2019 Progresul Spartac București
1 – 0
CSM Alexandria
22.11.2019 FC Brașov
2 – 1
Astra Giurgiu II
22.11.2019 FC Pucioasa
7 – 1
Tractorul Cetate
22.11.2019 CS Blejoi
2 – 1
Sporting Roșiori-de-Vede
22.11.2019 Vediţa Coloneşti
2 – 0
Olimpic Cetate Râşnov
22.11.2019 CSM Slatina
2 – 0
Unirea Bascov
22.11.2019 Flacăra Moreni
3 – 0
CS Balotești
22.11.2019 FC Voluntari II
1 – 2
CS Universitatea Craiova II

Liga 3 seria 3 Etapa 15

29.11.2019 CS Universitatea Craiova II
1 – 2
Progresul Spartac București
29.11.2019 CS Balotești
3 – 4
FC Voluntari II
29.11.2019 Unirea Bascov
1 – 4
Flacăra Moreni
29.11.2019 Astra Giurgiu II
1 – 2
FC Pucioasa
29.11.2019 CSM Alexandria
2 – 0
FC Brașov
30.11.2019 Olimpic Cetate Râşnov
0 – 1
CSM Slatina
30.11.2019 Sporting Roșiori-de-Vede
1 – 1
Vediţa Coloneşti
30.11.2019 Tractorul Cetate
0 – 1
CS Blejoi

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *