Clasamente fotbal

Clasamente fotbal, liga 1, liga 2, liga 3, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga

Liga 3, seria 1, program Play-off și Play-out

Liga 3, seria 1, program Play-off și Play-out.

Clasament Liga 3, Seria 1, Play-off:

1. Dante Botoşani 18 12 4 2 25-10 40 puncte

2. Foresta Suceava 18 11 2 5 28-19 35 puncte

3. Bucovina Rădăuţi 18 8 4 6 23-26 28 puncte

4. Huşana Huşi 18 8 4 6 21-18 28 puncte

Liga 3, seria 1, program Play-off:

Etapa 1 – 2 aprilie, ora 17

Dante Botoşani – Hușana Huși

Foresta Suceava – Bucovina Rădăuți

Etapa 2 – 9 aprilie, ora 17

Hușana Huși – Bucovina Rădăuți

Dante Botoşani – Foresta Suceava

Etapa 3 – 16 aprilie, ora 17

Foresta Suceava – Hușana Huși

Bucovina Rădăuți – Dante Botoşani

Etapa 4 – 22 aprilie, ora 17

Hușana Huși – Dante Botoşani

Bucovina Rădăuți – Foresta Suceava

Etapa 5 – 30 aprilie, ora 17

Bucovina Rădăuți – Hușana Huși

Foresta Suceava – Dante Botoşani

Etapa 6 – 4 mai, ora 18

Hușana Huși – Foresta Suceava

Dante Botoşani – Bucovina Rădăuți

Etapa 7 – 7 mai, ora 18

Dante Botoşani – Hușana Huși

Foresta Suceava – Bucovina Rădăuți

Etapa 8 – 14 mai, ora 18

Hușana Huși – Bucovina Rădăuți

Dante Botoşani – Foresta Suceava

Etapa 9 – 21 mai, ora 18

Foresta Suceava – Hușana Huși

Bucovina Rădăuți – Dante Botoşani

Clasament Liga 3, Seria 1, Play-out:

1. CSM Ceahlăul Piatra Neamţ 18 7 6 5 21-12 27 puncte

2. Sporting Juniorul Vaslui 18 6 6 6 22-16 24 puncte

3. Şomuz Fălticeni 18 6 6 6 16-20 24 puncte

4. Ştiinţa Miroslava 18 5 5 8 18-21 20 puncte

5. CSM Bacău 18 4 5 9 17-28 17 puncte

6. CSM Paşcani 18 0 4 14 17-38 4 puncte

Liga 3, seria 1, program Play-out:

Etapa 1 – 2 aprilie, ora 17

CSM Ceahlăul Piatra Neamţ – CSM Pașcani

Sporting Juniorul Vaslui – CSM Bacău

Şomuz Fălticeni – Ştiinţa Miroslava

Etapa 2 – 9 aprilie, ora 17

CSM Pașcani – Ştiinţa Miroslava

CSM Bacău – Şomuz Fălticeni

CSM Ceahlăul Piatra Neamţ – Sporting Juniorul Vaslui

Etapa 3 – 16 aprilie, ora 17

Sporting Juniorul Vaslui – CSM Pașcani

Şomuz Fălticeni – CSM Ceahlăul Piatra Neamţ

Ştiinţa Miroslava – CSM Bacău

Etapa 4 – 22 aprilie, ora 17

CSM Pașcani – CSM Bacău

CSM Ceahlăul Piatra Neamţ – Ştiinţa Miroslava

Sporting Juniorul Vaslui – Şomuz Fălticeni

Etapa 5 – 30 aprilie, ora 17

Şomuz Fălticeni – CSM Pașcani

Ştiinţa Miroslava – Sporting Juniorul Vaslui

CSM Bacău – CSM Ceahlăul Piatra Neamţ

Etapa 6 – 4 mai, ora 18

CSM Pașcani – CSM Ceahlăul Piatra Neamţ

CSM Bacău – Sporting Juniorul Vaslui

Ştiinţa Miroslava – Şomuz Fălticeni

Etapa 7 – 7 mai, ora 18

Ştiinţa Miroslava – CSM Pașcani

Şomuz Fălticeni – CSM Bacău

Sporting Juniorul Vaslui – CSM Ceahlăul Piatra Neamţ

Etapa 8 – 14 mai, ora 18

CSM Pașcani – Sporting Juniorul Vaslui

CSM Ceahlăul Piatra Neamţ – Şomuz Fălticeni

CSM Bacău – Ştiinţa Miroslava

Etapa 9 – 21 mai, ora 18

CSM Bacău – CSM Pașcani

Ştiinţa Miroslava – CSM Ceahlăul Piatra Neamţ

Şomuz Fălticeni – Sporting Juniorul Vaslui

Etapa 10 – 28 mai, ora 18

CSM Pașcani – Şomuz Fălticeni

Sporting Juniorul Vaslui – Ştiinţa Miroslava

CSM Ceahlăul Piatra Neamţ – CSM Bacău