Clasamente fotbal

Clasamente fotbal, liga 1, liga 2, liga 3, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga

Liga 3, seria 2, program Play-off și Play-out

Liga 3, seria 2, program Play-off și Play-out.

Clasament Liga 3, Seria 2, Play-off:

1. SC Oţelul Galaţi 18 15 1 2 54-10 46 puncte

2. CSM Focşani 18 14 2 2 42-13 44 puncte

3. Metalul Buzău 18 10 3 5 43-19 33 puncte

4. Aerostar Bacău 18 9 4 5 32-19 31 puncte

Liga 3, seria 2, program Play-off:

Etapa 1 – 2 aprilie, ora 17

SC Oțelul Galați – Aerostar Bacău

CSM Focșani – Metalul Buzău

Etapa 2 – 9 aprilie, ora 17

Aerostar Bacău – Metalul Buzău

SC Oțelul Galați – CSM Focșani

Etapa 3 – 16 aprilie, ora 17

CSM Focșani – Aerostar Bacău

Metalul Buzău – SC Oțelul Galați

Etapa 4 – 22 aprilie, ora 17

Aerostar Bacău – SC Oțelul Galați

Metalul Buzău – CSM Focșani

Etapa 5 – 30 aprilie, ora 17

Metalul Buzău – Aerostar Bacău

CSM Focșani – SC Oțelul Galați

Etapa 6 – 4 mai, ora 18

Aerostar Bacău – CSM Focșani

SC Oțelul Galați – Metalul Buzău

Etapa 7 – 7 mai, ora 18

SC Oțelul Galați – Aerostar Bacău

CSM Focșani – Metalul Buzău

Etapa 8 – 14 mai, ora 18

Aerostar Bacău – Metalul Buzău

SC Oțelul Galați – CSM Focșani

Etapa 9 – 21 mai, ora 18

CSM Focșani – Aerostar Bacău

Metalul Buzău – SC Oțelul Galați

Clasament Liga 3, Seria 2, Play-out:

1. Sporting Lieşti 18 9 1 8 31-25 28 puncte

2. Viitorul Ianca 18 8 4 6 32-34 28 puncte

3. CSM Râmnicu Sărat 18 8 3 7 40-24 27 puncte

4. Dinamo Bacău 18 4 2 12 20-43 14 puncte

5. CS Făurei 18 2 2 14 23-57 8 puncte

6. Sportul Chiscani 18 0 0 18 12-85 0 puncte

Liga 3, seria 2, program Play-out:

Etapa 1 – 2 aprilie, ora 17

Sporting Liești – Sportul Chiscani

Viitorul Ianca – CS Făurei

CSM Râmnicu Sărat – Dinamo Bacău

Etapa 2 – 9 aprilie, ora 17

Sportul Chiscani – Dinamo Bacău

CS Făurei – CSM Râmnicu Sărat

Sporting Liești – Viitorul Ianca

Etapa 3 – 16 aprilie, ora 17

Viitorul Ianca – Sportul Chiscani

CSM Râmnicu Sărat – Sporting Liești

Dinamo Bacău – CS Făurei

Etapa 4 – 22 aprilie, ora 17

Sportul Chiscani – CS Făurei

Sporting Liești – Dinamo Bacău

Viitorul Ianca – CSM Râmnicu Sărat

Etapa 5 – 30 aprilie, ora 17

CSM Râmnicu Sărat – Sportul Chiscani

Dinamo Bacău – Viitorul Ianca

CS Făurei – Sporting Liești

Etapa 6 – 4 mai, ora 18

Sportul Chiscani – Sporting Liești

CS Făurei – Viitorul Ianca

Dinamo Bacău – CSM Râmnicu Sărat

Etapa 7 – 7 mai, ora 18

Dinamo Bacău – Sportul Chiscani

CSM Râmnicu Sărat – CS Făurei

Viitorul Ianca – Sporting Liești

Etapa 8 – 14 mai, ora 18

Sportul Chiscani – Viitorul Ianca

Sporting Liești – CSM Râmnicu Sărat

CS Făurei – Dinamo Bacău

Etapa 9 – 21 mai, ora 18

CS Făurei – Sportul Chiscani

Dinamo Bacău – Sporting Liești

CSM Râmnicu Sărat – Viitorul Ianca

Etapa 10 – 28 mai, ora 18

Sportul Chiscani – CSM Râmnicu Sărat

Viitorul Ianca – Dinamo Bacău

Sporting Liești – CS Făurei.