Clasamente fotbal

Clasamente fotbal, liga 1, liga 2, liga 3, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga

Liga 3, seria 3, program Play-off și Play-out

Liga 3, seria 3, program Play-off și Play-out

Clasament Liga 3, Seria 3, Play-off

1. CS Afumaţi 18 14 3 1 59-18 45 puncte

2. SC Popeşti Leordeni 18 12 2 4 48-15 38

3. Farul Constanţa 2 18 10 3 5 47-17 33

4. Agricola Borcea 18 10 3 5 29-30 33

Program meciuri play-off

Etapa 1 – 5 aprilie

CS Afumați – Agricola Borcea

SC Popeşti Leordeni – Farul Constanţa 2

Etapa 2 – 9 aprilie

Agricola Borcea – Farul Constanţa 2

CS Afumați – SC Popeşti Leordeni

Etapa 3 – 16 aprilie

SC Popeşti Leordeni – Agricola Borcea

Farul Constanţa 2 – CS Afumați

Etapa 4 – 22 aprilie

Agricola Borcea – CS Afumați

Farul Constanţa 2 – SC Popeşti Leordeni

Etapa 5 – 30 aprilie

Farul Constanţa 2 – Agricola Borcea

SC Popeşti Leordeni – CS Afumați

Etapa 6 – 4 mai

Agricola Borcea – SC Popeşti Leordeni

CS Afumați – Farul Constanţa 2

Etapa 7 – 7 mai

CS Afumați – Agricola Borcea

SC Popeşti Leordeni – Farul Constanţa 2

Etapa 8 – 14 mai

Agricola Borcea – Farul Constanţa 2

CS Afumați – SC Popeşti Leordeni

Etapa 9 – 21 mai

SC Popeşti Leordeni – Agricola Borcea

Farul Constanţa 2 – CS Afumați

Clasament Liga 3, Seria, Play-out

1. Gloria Albeşti 18 9 1 8 19-26 28 puncte

2. FC Voluntari 2 18 7 2 9 35-24 23

3. Înainte Modelu 18 6 3 9 26-30 21

4. Recolta Gheorghe Doja 18 6 2 10 23-42 20

5. CSM Feteşti 18 4 2 12 14-40 14

6. CSM Olteniţa 18 1 1 16 12-70 4

Program meciuri play-out

Etapa 1 – 5 aprilie

Gloria Albeşti – CSM Olteniţa

FC Voluntari 2 – CSM Feteşti

Înainte Modelu – Recolta Gheorghe Doja

Etapa 2 – 9 aprilie

CSM Olteniţa – Recolta Gheorghe Doja

CSM Feteşti – Înainte Modelu

Gloria Albeşti – FC Voluntari 2

Etapa 3 – 16 aprilie

FC Voluntari 2 – CSM Olteniţa

Înainte Modelu – Gloria Albeşti

Recolta Gheorghe Doja – CSM Feteşti

Etapa 4 – 22 aprilie

CSM Olteniţa – CSM Feteşti

Gloria Albeşti – Recolta Gheorghe Doja

FC Voluntari 2 – Înainte Modelu

Etapa 5 – 30 aprilie

Înainte Modelu – CSM Olteniţa

Recolta Gheorghe Doja – FC Voluntari 2

CSM Feteşti – Gloria Albeşti

Etapa 6 – 4 mai

CSM Olteniţa – Gloria Albeşti

CSM Feteşti – FC Voluntari 2

Recolta Gheorghe Doja – Înainte Modelu

Etapa 7 – 7 mai

Recolta Gheorghe Doja – CSM Olteniţa

Înainte Modelu – CSM Feteşti

FC Voluntari 2 – Gloria Albeşti

Etapa 8 – 14 mai

CSM Olteniţa – FC Voluntari 2

Gloria Albeşti – Înainte Modelu

CSM Feteşti – Recolta Gheorghe Doja

Etapa 9 – 21 mai

CSM Feteşti – CSM Olteniţa

Recolta Gheorghe Doja – Gloria Albeşti

Înainte Modelu – FC Voluntari 2

Etapa 10 – 28 mai

CSM Olteniţa – Înainte Modelu

FC Voluntari 2 – Recolta Gheorghe Doja

Gloria Albeşti – CSM Feteşti